"GMQ Europe" yra ne tik automobilių plovimui ir priežiūrai reikiamų chemijos produktų gamintoja, bet ir įrangos tiekėja. Klientui teikiama pilna, išsami ir sistemiška paslauga, apimanti pažangiausius įrangos sprendimus. Ilgametė patirtis ir bendradarbiavimas su kolegomis iš užsienio leidžia teikti klientui profesionalias konsultacijas dėl įrangos pasirinkimo, jos integravimo ir panaudojimo. Kartu su klientu randami sprendimai, kaip efektyvinti, optimizuoti automobilių plovimo procesą.

Šiandien "GMQ Europe" atstovai didžiuojasi galėdami suformuoti įrangos asortimentą, tinkantį tiek dideliems plovyklų tinklams, tiek pavieniams klientams.  Bendradarbiaujama su patikimais gamintojais, turinčiais ilgametę gamybos patirtį, taikančiais pažangias technologijas. Plovimo įranga ir aksesuarai yra gaminami Europoje, JAV, Japonijoje, Italijoje. Su įrangos gamintojais sutarti konkretūs reikalavimai. Todėl "GMQ Europe" savo klientams užtikrina kokybės garantiją, eksploatacinį patikimumą, pastovų ir savalaikį įrangos tiekimą į sandėlius Lietuvoje.  

Plovimo įrangos ir aksesuarų parinkimas pagal skirtingus klientų poreikius leido įžvelgti naujas automobilių plovyklų rinkos tendencijas ir šio sektoriaus darbuotojų požiūrį į teikiamas paslaugas. Nuolatinis domėjimasis technologiniu įrangos tobulinimu lėmė novatoriškas automobilių plovimo proceso permainas. Generuojamos idėjos ir įgyvendinami sprendimai, iš esmės keičiantys automobilio švarinimo sampratą ir procedūras. "GMQ Europe" yra "Bekontakčio plovimo" pradininkas Lietuvoje. Sistemos esmė, kad automatizuotu procesu automobilis nuplaunamas nenaudojant šepečio, kempinės ar kitų plovimo įrankių. Taip sumažinama tikimybė sugadinti, pakenkti automobilio paviršiams. Dar vieni iš privalumų yra optimizuotas plovimo proceso laikas ir sąnaudos.