"GMQ Europe" investuoja į sisteminio plovimo projektus. Siekiant plovyklų modernizavimo, rengiamos technologijos tobulinimo galimybių studijos. Diegiama novatoriška "Bekontakčio plovimo" sistema palaipsniui keičia kliento požiūrį į patį automobilio švarinimo procesą, padaro jį patogesniu, greitesniu, keičia paslaugos kainos ir kokybės standartus. Paslaugos savikaina atpinga, lyginant su analogais rinkoje. 

2014 11 05 duris atvėrė pirmoji Lietuvoje "Bekontaktės technologijos" plovykla Šiauliuose "Švarūnė" - "Plauk pats" (išsamiau http://www.svarune.lt/savitarnos-plovykla-plauk-pats/). Sumontuota automobilių plovimo technologija, leidžianti jį nuplauti be jokio prisilietimo šepečiu ar kempine. Plovimo rezultatai ir efektas stulbinantys: visiškai nuplaunami purvo, tepalo, suodžių ir statiniai, baltos plėvelės, nešvarumai. Pastarųjų šiai dienai negali nuplauti jokia kita rinkoje žinoma "bekontaktė" technologija. 

"GMQ Europe" vykdo aktyvią bekontakte plovimo technologija paremtų plovyklų tinklo plėtrą Lietuvoje. Iki 2017 metų pabaigos jau yra atidaryti 28 tokio tipo savitarnos plovimo centrai ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Moldovoje. Plovyklų tinklas orientuotas ne tik į pavienius gyventojus, bet ir į įmonių grupes, organizacijas. Plovyklos išsiskirs novatorišku dizainu, technologiniai sprendimai ir naudojami inovatyvūs "GMQ Europe" chemijos produktai leis išgauti aukštą automobilio plovimo kokybę kuo mažesnėmis sąnaudomis. Diegiamas klientui patogus plovyklos savitarnos modelis, lanksti ir kartu nesudėtinga atsiskaitymo už paslaugas ir lojalumo sistema. Ši technologija perkėlė automobilių plovimo procesą į aukštesnės kokybės ir patrauklesnės klientui kainos lygį, tuo pačiu prisidėdama prie naujos automobilių priežiūros, švarinimo kultūros radimosi Lietuvos rinkoje. 

 "GMQ Europe" aktyvios plėtros ir aukštos klientų aptarnavimo kultūros dėka ir toliau išlaikys rinkos lyderės poziciją, siūlydama inovatyvius ir aukščiausios kokybės standartus atitinkančius plovimo sistemos sprendimus.

"GMQ Europe" įmonė yra sėkmingai realizavusi automobilių plovyklų projektus Norvegijoje. Investuotojui "Bilvask1" prekybos centrų požeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse pilnai atlikti automobilių plovyklų statybiniai, įrangos parinkimo ir montavimo darbai šiuose miestuose: Asker, Slependen, Skien (išsamiau http://www.bilvask1.no/).